• Wpisów: 1445
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:52
  • Licznik odwiedzin: 72 048 / 3971 dni
 
epartnerzy
 
Jak szybko nauczyć się podstaw C++
Podręcznik jest zbiorem przykładów ułożonych według stopnia trudności. Omówienie każdego z nich składa się z 3 części: kodu źródłowego programu, tekstu, który pojawi się na ekranie oraz opisu.

Dzięki szczegółowej analizie każdego przykładu, będziesz mógł zrozumieć a także zastosować C++ w praktyce.

Dodam, że w przeciwieństwie do tradycyjnej książki będziesz mógł kopiować kod źródłowy z omawianego przykładu i wklejać do używanego przez Ciebie edytora. Dzięki temu będziesz mógł od razu testować omawiany przykład.
Dzięki eBookowi poznasz m.in.:

- Instrukcje podstawowe: strukturę kodu źródłowego, znaki specjalne formatujące tekst, najczęściej używane operatory w C++ oraz typy zmiennych.

- Pętle i wyrażenia warunkowe: „if”, „while”, „do while”, „for”, „switch” i „goto”.

- Tablice: ogólne wiadomości na temat tablic, jak pobrać wartości poszczególnych elementów tablicy i wypisać je na ekranie, czym są tablice znakowe, jak kopiować zawartości tablic i wyszukiwać ciąg znaków w tablicy.

- Funkcje: ogólne wiadomości na temat funkcji, jak przekazywać argumenty do funkcji przez wartość, w jaki sposób w jednej podfunkcji można wywołać drugą podfunkcję, na czym polega przeładowanie nazwy funkcji, kiedy stosować funkcję „inline” a także co to są argumenty domniemane.

- Wskaźniki: ogólne wiadomości o wskaźnikach, zalety i wady wskaźników a także o wykorzystaniu wskaźników w praktyce.

- Programowanie obiektowe: co to są klasy i obiekty, na czym polegają dane prywatne i publiczne klasy, jak stworzyć metodę danej klasy oraz na temat konstruktorów i destruktorów.

Szczegółowe informacje, darmowy fragment:
tnij.org/cc2pluspocz

Ostatanie komentarze:

“Podręcznik, jak mało który, tłumaczy podstawy trudnego języka C . Dodatkowo elektroniczne wydanie pozwala łatwo ćwiczyć na komputerze mając wszystko pod ręką. Polecam wszystkim!”==============================
Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.