Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 4 czerwca 2012

Liczba wpisów: 2

epartnerzy
 
Daj się porwać piłkarskiej gorączce!

Blisko, coraz bliżej...  Już za 4 dni rozpocznie się wielkie święto wszystkich fanów piłki nożnej - Mistrzostwa Europy 2012. Najlepsze reprezentacje Starego Kontynentu zmierzą się w turnieju, który zostanie rozegrany na stadionach w Polsce i na Ukrainie. Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com postanowił dołączyć do piłkarskiej gorączki. Na tę okazję przygotowaliśmy dla naszych Czytelników specjalną promocję:

Futbolowa promocja na ePartnerzy.com
epartnerzy.com/euro2012.xml

Największe gwiazdy światowej piłki przyjadą do Polski, aby powalczyć o tytuł najlepszej reprezentacji Europy w piłkę nożną. Aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę przed nadchodzącymi emocjami, w naszej ofercie pojawiło się kilkanaście doskonałych tytułów związanych tematycznie z nadchodzącym turniejem. Pośród publikacji o futbolowej tematyce znajdują się znakomite biografie piłkarskich gwiazd takich jak: Cristiano Ronaldo, Wayn Rooney, Leo Messi, La Roja, Robin van Persie, czy Zlatan Ibrahimovic. Ponadto wiele piłkarskich opowieści o genialnych drużynach, wspaniałych rozgrywkach czy pamiętnych meczach.

Wpadnij w piłkoszał! - Zobacz piłkarskie ebooki w atrakcyjnych cenach:
epartnerzy.com/euro2012.xml

Promocja trwa do 1 lipca 2012r.
 

epartnerzy
 
Powieść doczekała się wielu adaptacji filmowych, ta najbardziej znana z 1959 r. została nagrodzona 11 oskarami.


Książka należy do klasyki literatury amerykańskiej. Barwna opowieść o duchowej podróży człowieka zniewolonego chęcią zemsty osadzona w historycznym tle. Urodzony w bogatym żydowskim domu, Juda Ben Hur zostaje surowo ukarany, po tym jak fragment dachówki z jego domu przypadkowo spada na rzymskiego prokuratora. Zdradzony przez przyjaciela zostaje skazany na niewolę. Jego późniejsze losy splatają się z żyjącym w tych czasach Jezusem Chrystusem.

Czyta znany polski aktor Marian Florek.

Promocja tylko 4 czerwca 2012 r. - sprawdź na stronie:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

Poza promocją publikację znajdziesz na stronie:
epartnerzy.com/audiobooki/ben_hur_p10771.xml

Posłuchaj fragmentu: