Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 7 marca 2012

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
Międzynarodowy bestseller!

Są pomysły tak proste i genialne, że kiedy ktoś na nie wpadnie, trudno uwierzyć, że nikt ich wcześniej nie wykorzystał. Tak jest z Metrem 2033 Dmitry’a Glukhovsky’ego. Siłą powieści jest szalona i fascynująca wizja moskiewskiego metra. (…) Metro 2033 to opowieść o woli przetrwania, heroizmie, ale przede wszystkim o głupocie i o tym, że naszym największym wrogiem jesteśmy my sami. To obraz zmęczonego, wykoślawionego świata, który mimo nędzy własnej egzystencji desperacko walczy o przeżycie. Metro 2033 to jedna z najlepszych książek fantastycznych, które ukazały się w ostatnim czasie na polskim rynku.
- Wojciech Chmielarz, „Nowa Fantastyka”

Rok 2033. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni, chroniący się w moskiewskim metrze. Na mrocznych stacjach, ludzie próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa, zawierają sojusze, toczą wojny. WOGN to wysunięta najbardziej na północ zamieszkała stacja metra. Kiedyś była jedną z najpiękniejszych, a teraz pojawiło się na niej śmiertelne niebezpieczeństwo. Artem, młody mężczyzna z WOGN-u, otrzymuje zadanie: musi przedostać się do legendarnej stacji Polis, serca moskiewskiego metra, aby przekazać ostrzeżenie o nowym niebezpieczeństwie. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość całej ocalałej w metrze ludzkości.

Książka w formacie EPUB (bez zabezpieczeń DRM) na PC, e-czytniki, smartfony i tablety.

Promocja tylko 7 marca 2012 r. - sprawdź na stronie:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

Poza promocją publikację znajdziesz na stronie:
epartnerzy.com/ebooki/metro_2033_p31163.xml

********
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!

Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/