Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 20 marca 2012

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
Jeśli ktoś czytał i polubił powieść Philipa K. Dicka z 1962 roku pod tytułem „Człowiek z Wysokiego Zamku”, w której autor opisuje świat w którym państwa Osi wygrały II wojnę światową, to powinien sięgnąć po najnowszą powieść Sebastiana Uznańskiego.
- histmag org, ocena: 9/10

Herrenvolk to powieść, w której historia podlega błyskawicznym i gigantycznym przemianom. Poznajemy oniryczną wizję nazistowskiej Germanii, którą współtworzy jej główny bohater – Artur Sosnowski – człowiek z XXI wieku, przypadkowo trafiający do świata pogrążonego w szaleństwie II wojny światowej, prosto w ręce nazistów. Przywódcy hitlerowscy umiejętnie wykorzystują go do walki z wrogiem, dzięki czemu potęga III Rzeszy rośnie, a szaleństwo osiąga nieobliczalne rozmiary. W tym świecie ludzie posługują się kłamstwem po mistrzowsku z równą swobodą, jak my oddychamy, a piękne kobiety potrafią być bardziej niebezpieczne niż pancerne armie.

Uznański skupia się na człowieku wrzuconym w tryby historycznej maszynerii. Przedstawia dramat wewnętrzny Artura targanego wątpliwościami, dokonującego niełatwych wyborów, by przetrwać, i rozpaczliwie poszukującego miłości. Czy ją znajdzie, a jeżeli tak, czy będzie miał świadomość, jak wysoką cenę przyjdzie mu za to zapłacić?

Książka w formacie EPUB (bez zabezpieczeń DRM) na PC, e-czytniki, smartfony i tablety

Promocja trwa tylko 20 marca 2012 r. - sprawdź na stronie:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

Poza promocją publikację znajdziesz na stronie:
epartnerzy.com/ebooki/herrenvolk_p30014.xml

Pobierz darmowy fragment:
www.aspiracja.com/(…)herrenvolk-demo.pdf…