Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 16 marca 2012

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
W przedwojennym Tokio wychowują się dwaj bracia. Hiroshi chce zostać zawodnikiem sumo, a Kenji postanawia rzeźbić maski dla aktorów występujących w teatrze. W innej dzielnicy mieszkają dwie dziewczynki: niezależna Haru i jej siostra, delikatna Aki. Wszyscy dorastają, marząc o pięknym przyszłym życiu. Wojenna tragedia, rozpoczęta atakiem na Pearl Harbor, a zakończona zniszczeniem kraju przez straszne bomby, krzyżuje i zmienia ich losy. Odtąd nic już nie będzie takie jak było. Nic – poza marzeniami. Czy uda im się je spełnić?

Ta piękna historia obejmuje trzydzieści lat – czas wojny, pokoju, pracy i miłości. Jest dramatyczna, liryczna i pełna malowniczych szczegółów z japońskiej tradycji i codzienności, od tajników sumo i teatru no, po przysmaki tamtejszej kuchni.

Super!!! Uwielbiam powieści, które opisują Japonię i Chiny - dzisiejsze i te dawne. Książkę czyta się jednym tchem, tak więc polecam wszystkim miłośnikom Azji. Bardzo dobra pozycja przedstawiająca zwyczaje, tradycje, widzenie świata tak specyficzne dla tych miejsc z równoczesną bardzo interesującą akcją.
- Dorota Lepicka, ocena: 5/5

Książka w formacie EPUB (bez zabezpieczeń DRM) na PC, e-czytniki, smartfony i tablety.

Promocja tylko 16 marca 2012 r. - sprawdź na stronie:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

Poza promocją publikację znajdziesz na stronie:
epartnerzy.com/(…)ulica_tysiaca_kwiatow_p13359.xml…

********
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!

Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/