Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 5 lutego 2012

Liczba wpisów: 2

epartnerzy
 
Hello - 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję - audio kurs + ebook

Niezbędnik, skierowany głównie do osób dorosłych, które już miały kontakt z językiem angielskim, do osób średnio lub „lekko” zaawansowanych, które chcą szybką przypomnieć sobie angielskie zwroty i słowa, niezbędne w codziennej komunikacji.

Materiał zawiera najczęściej używane, najpopularniejsze wyrażenia angielskie, niezwykle przydatne w życiu codziennym np. zwroty towarzyskie, w podróży, na lotnisku, pytanie o drogę, rozmowy telefoniczne.

Zwroty mogą Ci posłużyć jako wzory zdań. Zakładając, że masz już przyswojony podstawowy zasób słownictwa, ułożysz swoje własne wypowiedzi.

Posłuchaj fragmentu:


********
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!

Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Kochasz, czy nie – odbierz upominek z okazji Walentynek!

Niektórzy lubią, niektórzy nie, ale wszyscy KOCHAJĄ… oszczędzać i kupować.

Ale żeby oszczędzić, trzeba się spieszyć.
Z okazji nadchodzących Walentynek dajemy 30 złotych rabatu na wszystkie produkty w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com


Bon na 30 złotych:*

walentynki2012

* na zamówienie na min. kwotę 80 zł.

Z okazji Święta Zakochanych przygotowaliśmy specjalne rekomendacje które możesz zobaczyć tutaj:  epartnerzy.com/walentynki.xml#lp

Promocja trwa do 14 lutego lub do wykorzystania limitu kodów tj. 300 sztuk. Aby skorzystać z promocji należy zastosować w koszyku powyższy kod.