Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 26 lipca 2011

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
Imię twoje..., to pierwsza powieść "Trylogii Ukraińskiej" Marii Nurowskiej, której kontynuacją jest Powrót do Lwowa, to opowieść o odwadze i poświęceniu, o bezradności wobec zła i o miłości, którą czasem bardzo trudno jest przyjąć. Wartka akcja sprawia, że Imię twoje... to opowieść na długo pozostająca w pamięci czytelników. Dopełnieniem trylogii jest powieść Dwie miłości.

Spokojne życie Elisabeth Connery zmienia się nieoczekiwanie, kiedy jej mąż Jeff znika podczas samotnej wyprawy naukowej na Ukrainę.

Elisabeth wybiera się na poszukiwania do Lwowa, pełnego bezprawia i arogancji władz. Dzięki poznanemu po drodze Andrew Sanickiemu, dociera do współpracowniczki opozycyjnego dziennikarza Georgija Gongadze, zamordowanego przez ukraińskie SB. Elisabeth podejrzewa, że ten sam los mógł spotkać jej męża. Decyduje się na wyprawę w strefę Czarnobyla, a potem do Czeczenii. Spotyka się opozycjonistką Oksaną Krywenko, oskarżoną o uprowadzenie Jeffa, a zarazem jak się okazuje matką kilkukuletniego Aleka, który jest jego synem. Losy kobiet nieoczekiwanie się splatają, a wyprawa w dziki Kaukaz okaże się wcale nie najbardziej ryzykownym przedsięwzięciem Elisabeth...

Promocja trwa do 31 lipca 2011 r. - sprawdź na stronie:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

Poza promocją publikację znajdziesz na stronie:
epartnerzy.com/ebooki/imie_twoje__p1300.xml

Darmowy fragment: www.aspiracja.com/(…)imie… twoje demo.pdf

**********
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!

Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/