Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 11 lipca 2011

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
Wakacyjny numer EksMagazynu, to jak zawsze niezwykła, rozbierana sesja zdjęciowa, tym razem z udziałem aż czterech mężczyzn, którzy wcielili się w bohaterów legendarnego, polskiego serialu „Czterej pancerni”. W V numerze Roman Gutek mówi o tym, czy płacze na filmach, Ramona Rey o tym, że jąkanie nie przeszkadza jej śpiewać (także operowo), Johnn Malkovich zwierza się z tego, co najczęściej proponują mu kobiety. Ponadto: reportaż o tym jak wygląda codzienne życie na prowincji, bez Internetu i Facebooka, ważny temat o polskich „bamboccioni”, czy Oprah Winfrey rzeczywiście zdecydowała się zakończyć karierę telewizyjną, o ekstremalnych zabawach w sypialni i czym jest „krwawy lifting”. V numer EksMagazynu to premiera nowego działu z zakresu psychologii  „Męska podszewka”, a w „EKStra Obiektywie” portrety kobiet, które doświadczyły rozstań z ukochanymi w 2010 roku.

link do publikacji:
epartnerzy.com/e-prasa/eksmagazyn_p17936.xml

**********
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!

Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/
  • awatar BigDay90: atmosphere,villa,h%m i wiele innych znanych marek ubrań u mnie w niskich cenach i dobrej jakości. Wejdz,zapraszam...może coś Ci się spodoba;) Z osobami z Torunia spotykam się osobiście,a z osobami z poza mojego miasta wymieniam się danymi i czekam na przelanie podanej kwoty na konto bankowe.Szybka wysyłka gwarantowana!
Pokaż wszystkie (1) ›