Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 10 kwietnia 2011

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
Do 14 kwietnia, unikalną książkę Tomasza Jastruna "Życie Anny Walentynowicz" można pobrać w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com w promocyjnej cenie 24,90 zł (bez zabezpieczeń DRM). Książka ukazała się po raz pierwszy w 1985 roku, a po 26 latach dostępna jest także w wersji cyfrowej.

Anna Walentynowicz to jedna z najważniejszych postaci wydarzeń z Sierpnia 1980 roku, które doprowadziły do powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego “Solidarność”. W 2006 roku została odznaczona Orderem Orła Białego. Zginęła 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie prezydenckiego Tupolewa Tu–154 pod Smoleńskiem.

"Życie Anny Walentynowicz" to opowieść, która zaczyna się w okresie dzieciństwa Anny Walentynowicz. Większość relacji tytułowej bohaterki dotyczy jednak przełomowego okresu w dziejach Polski, nazwanego później Sierpniem 1980. Relacje koncentrują się też wokół pierwszych, bardzo trudnych lat po przełomie.

Książka jest dokumentem tamtych czasów: Anna Walentynowicz była jedną z najważniejszych postaci, które doprowadziły do przemian w Sierpniu 1980 roku; relacje oddają panujące wówczas nastroje, emocje, nadzieje, oczekiwania czy wreszcie wielkie rozczarowania, jakie towarzyszyły kolejnym wydarzeniom i zmianom. W końcu książka stanowi też dokument o 1985 roku - treści w niej zawarte mogły ukazać się jedynie nakładem podziemnej oficyny wydawniczej.

Ebook "Życie Anny Walentynowicz" (bez zabezpieczeń DRM) można pobrać tutaj:
epartnerzy.com/(…)zycie_anny_walentynowicz_p17974.x…

Cena promocyjna trwa tylko do 14 kwietnia.

**********
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!

Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/