Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 10 czerwca 2010

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
W ciągu kilku minut możesz stać się bardzo szczęśliwym posiadaczem bestsellerowej Sagi Zmierzch, która jest już dostępna w Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com w nowoczesnym i wygodnym formacie audio mp3 - bez żadnych opóźnień, kosztów wysyłki i wychodzenia z domu!

Pod adresem epartnerzy.com/saga.xml#lp możesz pobrać Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie oraz Przed świtem o 20% taniej. Zamiast 34,90 zł - koszt książki audio to 27,92 zł.

Saga Zmierzch autorki Stephanie Meyer, to światowy fenomen i jedne z najlepiej sprzedających się książek ostatniej dekady. Ponad 100 milionów sprzedanych kopii w 50 językach mówi samo za siebie. W 2008 i 2009 r. Zmierzch i Księżyc w nowiu zostały zekranizowane. Filmy natychmiastowo stały się międzynarodowym hitem zarabiając łącznie ponad miliard dolarów!

Aksamitny głos znakomitej polskiej aktorki Anny Dereszowskiej, znanej m.in. z serialu "Klub Szalonych Dziewic" sprawia, że doznania ze słuchania sagi są niepowtarzalne.

Promocja trwa tylko do 30.06.2010, zatem nie zwlekaj wejdź na stronę promocji epartnerzy.com/saga.xml#lp i pobierz całą sagę w niższej cenie używając kodu rabatowego:

zmierzchZpNW4

**********
Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - zapewnia Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancję najniższej ceny