Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 28 września 2009

Liczba wpisów: 1

epartnerzy
 
Zdać się na miłość – to podstawowa zasada Simplify tej książki. Miłość bowiem to największa siła życiowa, stara jak świat, a jednocześnie ciągle rodząca się na nowo- jest wielką tajemnicą serca. Sile tej zawdzięczamy fakt, że zostaliśmy poczęci, że zakochaliśmy się w sobie, że ze sobą pozostaliśmy.

Simplify your love nie jest niczym więcej, jak tylko obszernym kursem, wprowadzającym w sztukę zdobywania zaufania i panowania nad sobą. Opracowali go autorzy, małżeństwo Küstenmacherów, czerpiąc z bogatej wiedzy Carla Junga i obszernych badań własnych.

Przekład Jerzy Saletowski

Przeczytaj darmowy fragment:
www.aspiracja.com/(…)smplify%20your%20love_demo.pdf…

Pełna wersja:
epartnerzy.com/(…)simplify_your_love__we_dwoje_pros…

********
Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - zapewnia Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancję najniższej ceny
  • awatar gość: PSD potrzebna pomoc Pracuje w środowisku Photoshopa już jakiś czas i nadal nie mogę sobie poradzić z opcją action s ... Chodzi mi konkretnie o odtwarzanie action .ATN w moich późniejszych pracach. Pobrałem zestaw gotowych action s i powiem szczerze , że wyglądają świetnie , na jpgach , aczkolwiek sam nie umiem umieścić ich na własnych warstwach. Czy jest ktoś znający się na rzeczy , potrafiący mi to wyłożyć w przystępny sposób ? Ładuje atn, naciskam strzałkę w dół i play... i otwiera mi się nowy projekt z gotową action ,zamiast action w mojej własnej akcji... Np. chce wykorzystać ATN tego napisu AQUa , i nie ładuje mi nowy projekt Proszę o pomoc z góry dzięki, za podpowiedz pasekmichal.pinger.pl/
Pokaż wszystkie (1) ›