Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 13 czerwca 2009

Liczba wpisów: 5

epartnerzy
 
Jak szybko i prosto możesz stworzyć własną aplikację bazodanową (MySQL) napisaną w Visual Basic 2005 .NET?
Programiści Microsoftu chcąc maksymalnie uprościć pisanie programów stworzyli Visual Basic 2005 .NET. Jak zapewne się orientujesz, język Visual Basic już od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie.

Jeden, konkretny i ważny temat...
Na rynku jest bardzo dużo książek dotyczących języka Visual Basic, jednak niniejsza publikacja jest o tyle wyjątkowa, że dotyczy przede wszystkim tematu baz danych i na dodatek dostępna jest w wersji elektronicznej, przez co jest znacznie tańsza i łatwo można w niej wyszukiwać interesujących fragmentów.

Ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" uczy zarówno składni języka Visual Basic jak również zasad tworzenia aplikacji opartych o bazę danych MySQL dla systemu Windows w tym języku, a został napisany głównie z myślą o początkujących programistach.

Dzięki publikacji "Visual Basic 2005 Express i MySQL":

Poznasz podstawową składnię i możliwości Visual Basica wykorzystując bazę danych MySQL.
Nauczysz się sprawnie i efektywnie operować danymi, oraz opracowować i tworzyć bazy danych w języku Visual Basic.
Napiszesz swój pierwszy, rozbudowany program bazodanowy w oparciu o Visual Basic i kody źródłowe dołączone do ebooka.
Zaprojektuj i napisz własną aplikację bazodanową w oparciu o Microsoft Visual Basic .NET 2005 Express i MySQL
W publikacji "Visual Basic 2005 Express i MySQL" przedstawiony został sposób pisania w pełni funkcjonalnego programu do zarządzania kontaktami, krok po kroku – w oparciu o dołączony do ebooka kod źródłowy napiszesz bezproblemowo każdy inny program bazodanowy.

Ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" uczy zarówno składni języka Visual Basic jak również zasad tworzenia aplikacji opartych o bazę danych MySQL dla systemu Windows w tym języku.

Publikacja pokazuje krok po kroku jak wykonać daną rzecz, a dzięki załączonym kodom źródłowym istnieje możliwość sprawdzenia jak daną czynność wykonał autor.

Jak jeszcze skorzystasz na ebooku "Visual Basic 2005 Express i MySQL"?

Dowiesz się jak szybko i efektywnie tworzyć aplikacje bazodanowe w oparciu o technologię .NET
Będziesz miał dużą satysfakcję z samodzielnego tworzenia i nauki czegoś nowego.
Będziesz budował swój potencjał programisty znającego coraz więcej aspektów programowania.
Pamiętaj, że ebook "Visual Basic 2005 Express i MySQL" przeznaczony jest głównie dla osób początkujących, które chcą poznać ten język programowania i jego możliwości wykorzystania z bazami danych. Oczywiście osoby, które znają język Visual Basic z pewnością także znajdą tutaj coś dla siebie, jeśli interesuje ich wykorzystanie baz danych. Ta publikacja jest po prostu bardzo konkretna w temacie, który opisuje.

Ogromną zaletą języka Visual Basic jest jego prostota i ogromne możliwości oraz to, że firma Microsoft zdecydowała się udostępnić użytkownikom w pełni funkcjonalną wersję Visual Basic .NET 2005 Express zupełnie za darmo (również dla aplikacji komercyjnych) – przez co staje się jeszcze bardziej popularny!

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)visual_basic_2005_express_i_mysql…

********
Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - zapewnia Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancję najniższej ceny
 

epartnerzy
 
Dowiedz się, dlaczego dla niektórych tworzenie aplikacji w Visual Studio .NET 2005 jest takie proste?
Wyobraź sobie jak by to było, gdyby pisanie programów było czystą zabawą, lekkim zajęciem, przypominającym składanie z klocków, gdyby język programowania stworzony był z myślą o wygodzie programisty a nie wygodzie komputera, gdyby składnia języka była jasna i przyjemna a dokumentacja programu tworzyła się prawie sama.

Programiści Microsoftu mieli takie same marzenia, dlatego stworzyli język C# ( c-sharp, czytaj: see-sharp) specjalnie po to, by pisanie programów było łatwe, szybkie, bezpieczne i efektywne. Dzięki dobrej znajomości C# ( c-sharp ) możesz pisać aplikacje szybciej i prościej. Zastanów się na co przeznaczysz zaoszczędzony czas.

Pomyśl, jakie korzyści osiągniesz poznając język C# ( c-sharp ):

Satysfakcję z nauki czegoś nowego.
Wiedzę niedostępną dla większości ludzi.
Będziesz potrafił sam napisać program, który zrobi dokładnie to co chcesz w czasie krótszym niż Ci się wydaje.
Korzyści materialne, gdyż dzięki znajomości C# ( c-sharp ) możesz stworzyć nowe źródło utrzymania, lub źródło dodatkowej, sporej gotówki.
Większa wiedza, większe uznanie, większa satysfakcja, większe pieniądze niż większość ludzi...
Dowiedz się jak programować szybko, łatwo i przyjemnie w C# ( c-sharp )?
Andrzej Stefańczyk, Inżynier Rozwoju Aplikacji Microsoft (Microsoft Certified Application Developer), poświęcił kilka miesięcy ciężkiej pracy i swój cenny czas na stworzenie ebooka, z którego prosto i krok po kroku nauczysz się prawidłowo i dobrze pisać programy w języku C# ( c-sharp ). Śmiało można powiedzieć, że to prawdopodobnie najlepsza polska książka o C# ( c-sharp ).

Ebook "Sekrety języka C#" uczy zarówno składni nowego języka C# jak również zasad tworzenia aplikacji okienkowych dla systemu Windows w tym języku.

Przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały do tej pory styczności z programowaniem jak i dla osób, które programowały wcześniej w innych językach i chciałyby poznać możliwości C# ( c-sharp). Podstawową zaletą nowego języka jest jego prostota i ogromne możliwości, dzięki czemu tworzenie aplikacji zajmuje niewiele czasu i przynosi wiele satysfakcji.

Język C# jest nowym językiem programowania zaprojektowanym przez firmę Microsoft. Przypomina mieszankę dwóch najbardziej znanych języków: C++ i Javy. Dzięki swej prostej budowie i ogromnej liczbie łatwych do stosowania komponentów .NET można bardzo szybko zbudować dowolną aplikację Windows.

Dzięki książce Sekrety języka C# nauczysz się programować w C# ( c-sharp ) niezależnie od aktualnego poziomu wiedzy w dziedzinie programowania. Będziesz w stanie samodzielnie tworzyć wszelkiego rodzaju aplikacje okienkowe Windows (np.: edytor HTML, przeglądarka zdjęć, menadżer plików, program do katalogowania płyt, itd)

.

Na ponad 300 stronach tego ebooka opisano między innymi:

Środowisko uruchomieniowe Visual Studio C#.NET w najnowszej obecnie dostępnej wersji Microsoft Visual C#.NET 2005.
Składnię języka C# ( c-sharp ).
Tworzenie aplikacji okienkowych.
Podstawy programowania obiektowego.
Definiowanie i implementację interfejsów, w tym interfejs IDisposable.
Zmienne, typy wartości i typy referencyjne.
Obsługę błędów za pomocą wyjątków.
Przestrzenie nazw.
Funkcje związane z datą i czasem.
Śledzenie kodu (debugowanie).
Mechanizm obsługi zdarzeń.
Korzystanie z tablic i kolekcji.
Pracę z łańcuchami znaków.
Obsługę plików i folderów.
Bibliotekę komponentów interfejsu użytkownika Windows Forms.
Proste i zaawansowane kontrolki okienek.
Interakcję z użytkownikiem, w tym programowanie obsługi myszy, klawiatury, korzystanie z menu, paska narzędzi i paska stanu.
Tworzenie okien dialogowych i wspólnych okien dialogowych.
Tworzenie aplikacji MDI.
i wiele, wiele innych...

Co jeszcze sprawia że po prostu warto mieć tę książkę?
Wiedza w niej zawarta jest uporządkowana i łatwa do przyswojenia.
Książka uczy rozumieć, przedstawia żywe przykłady i analizy.
Książka jest w formie e-booka, co umożliwia szybkie przeglądanie i wyszukiwanie słów i tematów, a na dodatek możesz ją mieć u siebie bardzo szybko po zamówieniu.
Jest to pierwsza książka, w której znajdziesz omówione najnowsze środowisko Microsoft Visual Studio .NET 2005 oraz komponenty .NET Framework w wersji 2.0.
Publikacja "Sekrety języka C#" napisana została na podstawie szerokiej wiedzy autora z tej dziedziny. Andrzej Stefańczyk, posiada tytuł Inżyniera Rozwoju Aplikacji Microsoft - Microsoft Certified Application Developer? oraz pracuje jako programista w jednej z największych firm informatycznych w Polsce. Widać zatem, że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Dzięki nauce u profesjonalisty unikniesz wielu błędów, stresu i nerwów.

Poznaj inne korzyści jakie da Ci przeczytanie ebooka "Sekrety języka C#":

Opanowanie wiedzy pozwalającej na tworzenie własnych aplikacji. Zdobytą wiedzę możesz wykorzystać w pracy, w domu i w szkole.
Książka jest pisana prostym językiem, więc każdy kto chce się nauczyć pisać programy nie będzie mieć z tym większych problemów.
Łatwiejsza do zrozumienia i opanowania struktura języka C# ( c-sharp) pozwala na szybsze stworzenie aplikacji. Dlaczego? Ponieważ budowanie aplikacji w C# ( c-sharp ) przypomina składanie domu z klocków a te klocki to gotowe komponenty takie jak: kuchnia, pokój, łazienka itp. Złożenie domku z takich dużych komponentów jest proste, w innych językach trzeba te komponenty stworzyć samemu albo zdobyć.
Nawet jeśli nie umiesz jeszcze pisać programów, ale posiadasz zdolność do kojarzenia faktów to po przeczytaniu tej książki będziesz z łatwością i samodzielnie tworzył aplikacje okienkowe.
Na rynku pracy informatyków liczy się posiadana wiedza i doświadczenie. Im bardziej aktualna (nowe technologie, nowe trendy), tym wyższe prawdopodobieństwo przebicia się i osiągnięcia sukcesu. Kto siedzi w miejscu i eksploatuje wiedzę którą posiada nie inwestując w nową może obudzić się z "ręką w nocniku". Czytając tą książkę utrzymasz się w siodle, nie zostaniesz się w tyle. Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą, bądź lepszy.
Nie trzeba chyba dodawać, że satysfakcja z pisania własnych programów jest ogromna.

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)sekrety_jezyka_c__(c-sharp)_-_e-b…

********
Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - zapewnia Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancję najniższej ceny
 

epartnerzy
 
Masz dość zgagi i pieczenia w przełyku?


Pożegnaj się z wydawaniem pieniędzy na lekarzy i leki, które nie pomagają.


Mamy dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązanie.Od Autora:
Kiedy mój tata zachorował na refluks, przeczytałem chyba wszystkie książki i strony internetowe na ten temat. Jako lekarz, a przede wszystkim syn, musiałem mu pomóc. Wspólnie, metodą prób i błędów, zaczęliśmy testować różne rozwiązania. Okazało się, że refluksu można pozbyć się w prosty sposób.
Z poradnika dowiesz się prawdopodobnie wszystkiego, co pomoże Ci w poskromieniu refluksu.
Dowiesz się:


jak powstaje refluks,
jak zmodyfikować dietę, aby wyeliminować objawy,
które pokarmy są kwasotwórcze, a które zasadotwórcze,
w jakich proporcjach należy przyswajać pokarmy, aby neutralizować dolegliwości,
jakie zioła warto stosować.
Wiedza zawarta w poradniku działa u 9 na 10 Pacjentów!

Jeśli okaże się, że jesteś 1 na 10 Pacjentów, u których rady lek. Kokurewicza nie przyniosą zadowalających Cię efektów, to z w dalszej części poradnika:


dowiesz się, co to jest i jak krok po kroku wygląda gastroskopia, pHmetria, test z IPP,
poznasz, co to są H2 blokery oraz inhibitory pompy protonowej i jak działają,
będziesz wiedzieć, kiedy myśleć o operacji.

Autor wyjaśnia wszystko bardzo prostym językiem, wychodząc z założenia, że aby pomóc Pacjentowi, trzeba mu przede wszystkim wszystko dokładnie, po ludzku wyjaśnić.  

Konrad Kokurewicz jest prawdopodobnie  najbardziej znanym lekarzem w sieci. Prowadzi bardzo popularny blog o nazwie Meduzo.pl , gdzie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)choroba_refluksowa_przelyku__pora…

********
Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - zapewnia Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancję najniższej ceny
 

epartnerzy
 
Poradnik ma na celu wskazanie zdającym tego , na co powinni zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowań do egzaminu na aplikacje. Autor wskazuje najistotniejsze niejasności w przepisach, których analiza często jest problemem dla przygotowujących się do egzaminów oraz uwypukla te, które prawie zawsze są przedmiotem pytań egzaminacyjnych. Publikacja ta zawiera porady obejmujące przepisy prawa cywilnego.

Link do publikacji:
epartnerzy.com/(…)poradnik_dla_przyszlych_aplikanto…

********
Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - zapewnia Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancję najniższej ceny
 

epartnerzy
 
Nasza wspaniała, polska kuchnia zgodna z filozofią chińskiej medycyny? Tak, to jest możliwe.

Poznaj już teraz tajemnice Pięciu Przemian i ciesz się zdrowiem oraz energią każdego dnia.

Wszystkie książki na temat Pięciu Przemian są świetne, ale mają jedną wadę - nie uwzględniają polskiej kuchni, która towarzyszy nam na co dzień. Dlatego powstała ta książka - aby zmienić filozofię jedzenia i gotowania, nie zmieniając swoich dotychczasowych kulinarnych upodobań.

Dowiedz się m.in.:
- na czym polega filozofia Pięciu Przemian i jak ją stosować w codziennym gotowaniu,
- jak różne smaki wpływają na Twój organizm,
co zrobić, aby Twoje życie było pełne harmonii i spokoju,
- jak równoważyć smaki, zgodnie z Yin i Yang,
o jakich porach dnia i dlaczego należy przyjmować posiłki.
Ponadto autorka pokazuję jak "przerobić" dowolną potrawę tak, aby była harmonijna i zgodna z tradycyjną chińską medycyną.

Dowiesz się też, jak duże znaczenie ma pora dnia, pora roku (a jest ich pięć - tak, tak!) oraz kolejność dodawania pięciu smaków i... myślenie!

Ale to nie wszystko! W publikacji znajdziesz także mnóstwo sprawdzonych, polskich przepisów, które autorka już za Ciebie "przerobiła" pod kątem Pięciu Przemian. Dzięki temu możesz jeść zdrowo i po polsku.

Publikację Kuchnia polska według Pięciu Przemian polecamy osobom lubiącym szybkie, zdrowe i łatwe do przygotowania polskie potrawy, a także wszystkim otwartym na nowości i eksperymenty kulinarne.

Zobacz, jakie to proste!

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)kuchnia_polska_wedlug_pieciu_prze…

********
Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - zapewnia Ci GWARANCJĘ 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancję najniższej ceny