Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 8 kwietnia 2009

Liczba wpisów: 4

epartnerzy
 
"Media i Marketing Polska" jest jedynym tygodnikiem w branży marketingowo-reklamowo-mediowej w Polsce. Stanowi obszerne źródło informacji; publikuje przede wszystkim aktualności w formie przeglądu wydarzeń z ostatniego tygodnia. Ponadto: analizy kolejnych segmentów rynku, opisy poszczególnych branż, informacje o środowiskowych wydarzeniach, a także zestawienia na temat popularności poszczególnych mediów oraz struktury wydatków na reklamę, przedstawia zagadnienia na linii klient - agencja – media. Omawia wprowadzanie na rynek nowych produktów, systemy dystrybucji, innowacje marketingowe, działania promocyjne, sposoby wykorzystania różnych technik sprzedaży. Informuje o agencjach reklamowych, klientach, dla których pracują, nowych kampaniach i przetargach.

link do publikacji:
epartnerzy.com/(…)media___marketing_polska_p142.xml…

***********
Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com
 

epartnerzy
 
Wbrew temu, co sugeruje podtytuł, nie jest to książka o uprawianiu seksu. To zbiór biografii mieszkających w Polsce i nie tylko transwestytów, transseksualistów, prostytutek, homoseksualistów wychowujących dzieci. Wszystkich bohaterów z tekstów Surmiak-Domańskiej łączy odrzucenie przez większość społeczeństwa. Każdy z nich uwikłał się w jakiś życiowy dramat i stał się sprawcą cudzego dramatu. Na przykład Anna, transseksualistka, która po źle przeprowadzonej operacji w państwowej klinice wegetuje jako ni to kobieta, ni to mężczyzna; eksmężczyzna i ekskobieta, którzy walczą o swój związek, pozostawiwszy małżonków i dzieci z czasów poprzedniej osobowości; upośledzony psychicznie homoseksualista, który molestuje seksualnie jeszcze bardziej upośledzonych.
Takich ludzi wśród nas jest wielu, mają dowody osobiste i prawo wyborcze. Może warto ich poznać?

Opowiedziane historie skłaniają do refleksji, że są wśród nas osoby, które czują się napiętnowane i inne z powodu swoich preferencji seksualnych. Osoby, które tak samo jak inni czują, kochają i chcą być kochane.
prof. Zbigniew Lew-Starowicz

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)beznadziejna_ucieczka_przed_basia…

**********
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
Książka "Skołowani", należąca do cylku podróży autora do umysłu, powstała w wyniku odwiedzenia salonu samochodowego w Genewie, w marcu 2009r. Zawiera mnóstwo ilustracji.

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/e-ksiazki/skolowani__p9585.xml

*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
Trylogia, to bez wątpienia, jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieł polskiej literatury. Któż choć raz nie zetknął się z przygodami "Małego Rycerza" i Pana Zagłoby? Ta wspaniała powieść, a właściwie 3 powieści pod wspólnym tytułem, doczekały się licznych interpretacji filmowych, serialowych i teatralnych. Teraz przedstawiamy Ci wersję audio.

Jest to mistrzowsko zaaranżowane "słuchowisko" w wykonaniu wyśmienitych aktorów teatralnych. Wchodząc w świat XVII-wiecznej Rzeczypospolitej, usłyszysz głosy m.in. Krzysztofa Globisza, Marka Walczaka i Zdzisława Wardejna.

Każdy, komu przypadły do gustu dzieje polskiej szlachty XVII w., ma obowiązek poznać tą wersje "Trylogii".

Teraz masz okazję to zrobić oszczędzając aż 9,10zł.

link do publikacji w promocji:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

poza promocją publikacje znajdziesz na stronie:
epartnerzy.com/ksiazki_audio/trylogia_p3109.xml

**************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!