Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 16 kwietnia 2009

Liczba wpisów: 4

epartnerzy
 
.PSD to znany i ceniony miesięcznik dla profesjonalnych grafików, poświęcony w całości programowi Adobe Photoshop. Każdy numer zawiera ponad 20 tutoriali i tricków do wykorzystania w tym programie.

Ten miesięcznik, to nieoceniona pomoc - istna kopalnia wiedzy, pomysłów i inspiracji przy tworzeniu własnych projektów. Każdy grafik komputerowy powinien mieć .PSD zawsze pod ręką :) Dla początkujących ułatwieniem będą specjalne filmy instruktażowe dołączane do materiałów. Profesjonaliści zaś, na pewno docenią rzeczowe ujęcie tematu i porady specjalistów.

Uwaga!
Tylko do 17 kwietnia 2009 r. masz okazję uzyskać dostęp do tej wiedzy w cenie o 60 PLN niższej niż zwykle!

Roczna prenumerata .PSD w wersji elektronicznej i papierowej + całe archiwum 2008 na płycie CD w cenie 240 PLN - to jedyne 21,82 PLN za numer!

Poza promocją cena prenumeraty to 300zł.

Link do oferty promocyjnej:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

Link do prenumeraty poza promocją:
epartnerzy.com/e-prasa/_psd_p2577.xml


*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
Audio kurs z serii Słuchaj i Ucz się do samodzielnej nauki ze słuchu, którego celem jest opanowanie podstawowego słownictwa niezbędnego w codziennych rozmowach oraz pokonanie „bariery” w mówieniu i nauka tworzenia prostych zdań w języku rosyjskim. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić, a specjalnie opracowane ćwiczenia umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego. Kurs przeznaczony jest dla osób zaczynających naukę, jak również tych, którzy chcą poprawić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu.

Nowość! Kurs dostępny jest również w wersji iPod.

Poziom: początkujący / podstawowy

W zestawie: Pliki do pobrania spakowane: pliki mp3 (129 MB, 140min) + plik PDF z tekstem kursu (31 str.)

Materiał kursu
Урок 1 Приветствие / Witanie się
Урок 2 Люди / Ludzie
Урок 3 Семья и друзья / Rodzina i przyjaciele
Урок 4 Повседневная жизнь / Życie codzienne
Урок 5 Мир вокруг нас / Świat wokół nas
Урок 6 Путешествие / W podróży
Урок 7 Свободное время / Czas wolny
Урок 8 В школе / W szkole
Урок 9 На работе / W pracy
Урок 10 Заказ еды / Jedzenie i picie

W każdej lekcji:
■ Nauka słów i zwrotów niezbędnych do prowadzenia rozmowy
■ Powtarzanie i utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach
■ Odpowiadanie na pytania oraz samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora

W książeczce PDF – pełny tekst kursu: słowa i zwroty z tłumaczeniami, zdania i pytania do powtarzania, ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami

Długość nagrania: 140 min. nagrań + 31 str. PDF

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)rosyjski_na_mp3__konwersacje_dla_…


*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
Nagranie obejmuje 60 opowiadań autorstwa Gustawa Gerarda Grackiego, uczestnika Powstania Warszawskiego. Autor „Wspomnień..” walczył podczas powstania w 6 kompanii batalionu Kiliński pod pseudonimem „Junek” i brał między innymi udział w akcji zdobycia budynku PASTy. Ważniejsze jednak od faktów historycznych są w książce autentyczne przeżycia siedemnastoletniego młodzieńca i żołnierza AK. Dzięki nagraniu można poznać losy młodych powstańców, ich codzienne zmagania, nadzieje i myśli jakie towarzyszył im podczas tych 62 dni walk. Książkę czyta Sebastian Banaszczyk, aktor teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Interpretacja oraz młodzieńczy głos aktora tworzą wrażenie bezpośredniej relacji składanej przez Powstańca z walczącej Warszawy. Na płycie znajduje się także wypowiedź Gustawa Grackiego, w której zostały wyjaśnione niektóre pojęcia pojawiające się w książce.

Ta publikacja została nominowana na Książkę Audio Roku 2008 w kategorii "Literatura faktu i reportaże". Wpisując w trakcie zamówienia ten kod: kar082xzhY kupisz ją taniej o 15%.

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)wspomnienia_z_powstania_warszawsk…

*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
Prorok, to arcydzieło prozy poetyckiej przetłumaczone na ponad 40 języków. Najlepiej, obok Biblii, sprzedająca się książka XX wieku za oceanem. Teraz w wersji audio!

Prorok nie jest zbiorem porad, jak zmienić życie.
Nie jest tanią wskazówką, jak być szczęśliwym.
Nie jest też księgą mądrych sentencji.

Słowa Proroka to misterna tkanina rzeczywistości, która wymaga zastanowienia i namysłu.

Charyzmatyczny głos, doskonała interpretacja i efekty dźwiękowe, nadają dziełu niepowtarzalny klimat i sprawiają, że każde odsłuchanie pozwala odkrywać wypowiadane treści na nowo.

Khalil Gibran - pisarz, filozof, artysta; człowiek o przenikliwym spojrzeniu, umiejący w prostocie codziennych zdarzeń i relacji z ludźmi, wskazać głębię znaczeń, harmonię i piękno. Pozostawił po sobie poetyckie zbiory prozy medytacyjnej, będące od dziesięcioleci inspiracją do refleksji i poszukiwań dla milionów czytelników na całym świecie.

Czyta Mirosław Neinert.
Długość nagrania: 1 godz. 45 min

Opinie o publikacji:

“Doskonała pozycja, można słuchać i słuchać i za każdym razem nasuwają się nowe przemyślenia i refleksje. Bardzo przyjemny głos lektora i super efekty dźwiękowe. Polecam!”“Polecam zakup tej książki w wersji audio(mp3), ponieważ tematyka jej jest bardzo wartościowa dla całej rzeszy ludzi związanych ściśle z historia ZIEMI. Cena najniższa w Internecie POLECAM”Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/ksiazki_audio/prorok_p1518.xml

*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!