Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 11 marca 2009

Liczba wpisów: 3

epartnerzy
 
Czy wiesz, że istnieją naukowo udokumentowane, łatwe w użyciu sposoby na zwiększenie sprawności pamięci, na szybszą i łatwiejszą naukę?

Czy znasz sposoby na szybkie i skuteczne zapamiętywanie: dat, nazwisk, obcych słówek, wzorów matematycznych, chemicznych, tabel, wierszy, nazwisk, twarzy, terminów i godzin spotkań, numerów telefonów, reguł i przepisów prawnych, pojęć abstrakcyjnych, dowcipów, dużych liczb...
Czy wiesz jak łatwo, co najmniej pięciokrotnie zwiększyć tempo czytania i trzykrotnie skrócić czas poświęcany na naukę? Czy wiesz w jaki sposób szybkie czytanie może podnieść jakość Twojego życia?

Czy chciałbyś wiedzieć jak wykorzystać 100% mocy swojego mózgu?

Tylko teraz mamy dla Ciebie specjalną promocję: do 18 marca 2009 roku nagradzamy wszystkie zakupy wybranych poradników z serii Szybka i skuteczna nauka! Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 10%.

W trakcie realizacji zamówienia w koszyku, wpisz kod

PT9JOSW

Obniża on cenę wybranych poradników z serii Szybka i skuteczna nauka aż o 10% !!!

Linki do publikacji objętych promocją:
Szybka nauka dla wytrwałych
epartnerzy.com/(…)szybka_nauka_dla_wytrwalych_p1221…

Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
epartnerzy.com/(…)szybkie_czytanie_-_praktyczne_cwi…

Szybkie czytanie dla wytrwałych
epartnerzy.com/(…)szybkie_czytanie_dla_wytrwalych_p…

===========
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
SPA Houses to prestiżowy magazyn poświęcony tematyce zdrowia, urody, psychologii i fitnessu. Podpowiadamy jak na co dzień dbać o swoje dobre samopoczucie i kondycję fizyczną, radzimy jak zrelaksować swój umysł po po trudach dnia codziennego. W przystępnej formie poruszamy trudne i ważne tematy, przybliżamy terminy i nowości medycyny estetycznej. Nasi eksperci gwarantują rzetelność i profesjonalizm tekstów. SPA Houses jest magazynem przeznaczonym dla wszystkich tych, dla których Wellness (radość z życia – „dobrostan”) to sposób na życie.

Link do publikacji:
epartnerzy.com/e-prasa/spa_houses_p1770.xml

*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
"Przygody dobrego wojaka Szwejka" (tytuł oryginalny: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války) to antywojenna powieść czeskiego pisarza Jaroslava Haška, w której opisuje przygody sympatycznego, znanego światowej publiczności żołnierza, któremu żadna wojna nie jest w stanie zepsuć przyjemności płynącej z kufla dobrego piwa...

Główny bohater, Józef Szwejk z Królewskich Vinohradów w Pradze, zajmujący się pokątnym handlem psami, trafia do wojska. Ukrywając się za maską dobrodusznego idioty, wyszydza absurdy wojenno-biurokratycznej machiny, dzięki czemu w czasie licznych przygód, czy to na służbie u kapelana Katza, porucznika Lukasza, czy w areszcie, w szpitalu, w drodze na front, udaje mu się zachować godność, wewnętrzną wolność i człowieczeństwo.

"Posłusznie melduję, panie feldkurat, że znowu jestem!" - któż z Czytelników nie zna tego zdania wypowiedzianego przez głupawego i dobrodusznego praskiego handlarza psów, którego złośliwy los posłał na wojnę.

I rzeczywiście, już przeszło 75 lat jest z nami dobry wojak lub - w innym przekładzie - "dzielny żołnierz" Józef Szwejk. Niezliczone powiedzonka i anegdoty dobrodusznego praskiego handlarza psów (nierasowych) przeszły do legendy, on sam zaś stał się symbolem oporu wobec biurokratyczno-wojskowej machiny państwa. Nie wiadomo, czy afera z obsraniem przez muchy portretu Najjaśniejszego Pana istotnie miała miejsce; portret obecnie wiszący "Pod Kielichem" na wszelki wypadek codziennie przemywa się octem. Wielki śmiech pana Haška rozbrzmiewa jednak do dziś, i bardzo dobrze, śmiech bowiem jest najstraszliwszą i najskuteczniejszą bronią przeciwko tym, którzy wciąż chcą toczyć wojny "für Kaiser, Gott und Vaterland".

Audiobook należy do serii wydawniczej: Klub czytanej książki.
Podzielony jest na części zgodnie z rozdziałami książki ( 29 rozdziałów).

Łączny czas trwania 27 godzin i 44 minuty.
Czyta Marek Konopczak

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)przygody_dobrego_wojaka_szwejka_p…

*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!