Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 10 marca 2009

Liczba wpisów: 3

epartnerzy
 
Magazyn Brief jest pierwszym branżowym magazynem marketingu i sprzedaży, skierowanym do osób związanych zawodowo z marketingiem i sprzedażą, mediami, agencjami reklamowymi, domami mediowymi, firmami badawczymi. Jego czytelnikami są również studenci kierunków ekonomicznych oraz wszyscy ci, którzy chcą dowiedzieć się, jak zastosować narzędzia marketingowe dla osiągnięcia sukcesu w sprzedaży.

Kupując Brief w wersji elektronicznej oszczedzasz czas i pieniądze.Otrzymujesz dostęp do wiedzy na temat marketingu i sprzedaży,a prezentowane w nim warsztaty i case'y będą przydatne w codziennej pracy.

W numerze między innymi:

TEMAT NUMERU
- Rynek w Polsce 2008

RYNEK I LUDZIE
- Nie cudzołóż i inne przykazania
- Biuściaste lobby internetowe
- Lojalność ma miarę

- RAPORT SPECJALNY:
- CSR - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

NACZELNY WYWIAD
- Człowiek Marketingu i Sprzedaży - Ireneusz Martyniuk

KREACJE
- Kreatywne wyżyny

USŁUGI DLA MARKETINGU
- Call to contact

WARSZTATY
- Marketingu! Zintegruj się!
- CEE - rubieże Europy, czy ccentrum uwagi?

FELIETON
- Gwoździem w mózg

i inne.

Link do publikacji:
epartnerzy.com/e-prasa/brief-2_2009_i23095.xml

*******
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
Kowboje i biedni wieśniacy, potentaci naftowi i wielcy latyfundyści, bezwzględni reżimowi sędziowie, pomniki defensorów i tajemniczy lud Moreno, morderczy upał i śmiertelnie niebezpieczne wilki, inkuby i demony – Ultra Montana to zapomniany przez stacje telewizyjne, dziki kraik na rubieżach literatury popularnej i popkultury, kraina rodem z westernów i brazylijskich seriali, a może z powieści Faulknera i Cortázara. Tu właśnie zaczyna się historia Sandry Coruny, niewykształconej wieśniaczki o wyjątkowej urodzie i dobrym sercu, i jej przyjaciółki, wywodzącej się z rodu rosyjskich przemysłowców Kingi Bogomołow, które razem wyjadą do wielkiego Polis, by uciec od biedy i okrucieństw rodzinnego kraju. Ale to tylko jeden z wątków Ultra Montany – wielopiętrowej powieści łączącej cechy dziewiętnastowiecznej sagi rodzinnej z elementami realizmu magicznego i przygodowego romansu. To opowieść o starych fortunach i rodzinnych dramatach, wielkiej miłości i sile przeznaczenia, walce o wolność i władzę nad własnym losem, historia, w której radość tkania fabularnej materii łączy się z najzupełniej poważnym przesłaniem o zwycięstwie dobra nad złem.

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/e-ksiazki/ultra_montana__p1346.xml

*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!
 

epartnerzy
 
Pamiętnik "kobiety fatalnej", dręczącej romantycznych i modernistycznych mężczyzn przez wieki.

Bohaterką książki jest Manon Lescaut, typowa femme fatale, wodząca mężczyzn na pokuszenie, rozpalająca zmysły i doprowadzająca do upadku. Zakochany w niej bez pamięci młodzieniec z dobrego domu, gotów poświęcić wszystko, wyrzeka się przyjaciół i rodziny, trudni się hazardem, aby spełnić zachcianki ukochanej i w końcu trafia do więzienia.

Szokująca w chwili powstania powieść zapowiada nowe trendy w literaturze światowej, nowe spojrzenie na człowieka.

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)historia_manon_lescaut_i_kawalera…

*************
W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!