Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 7 lutego 2009

Liczba wpisów: 7

epartnerzy
 
Audio Kurs Włoski Kurs podstawowy mp3

przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 6 lekcji - 37 minuty nagrań - uczących blisko 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, nagłe zdarzenia oraz mini-podręcznik zawierający najważniejsze informacje gramatyczne. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Długość nagrania: 6 lekcji (37 min.) + podręcznik 48 stron  

Nie Trać czasu! Słuchaj i ucz się!
epartnerzy.com/(…)wloski_kurs_podstawowy_mp3_p2464.…

*****************
Więcej ciekawych publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Norweski Kurs Podstawowy

przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Norwegii w celach turystycznych, do pracy lub na studia. Kurs obejmuje 12 lekcji (145 min. nagrań) i uczy blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę.

W książce (64 strony) zamieszczono pełen zapis wszystkich nagrań, ćwiczenia i odpowiedzi. Podręcznik zawiera także podstawy gramatyki, wiadomości o języku oraz informacje dla osób wyjeżdżających do Norwegii. Ostatnia lekcja poświęcona jest poszukiwaniu pracy - uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych dla każdego udającego się do Królestwa Norwegii w celach zarobkowych.

Długość nagrania: 12 lekcji (145 min.) + podręcznik 64 strony

Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!
epartnerzy.com/(…)norweski_kurs_podstawowy_p2799.xm…

Oto kilka ostatnich opinii o kursie:

“Moim zdaniem jest to doskonały kurs dla osób, które pierwszy raz maja styczność z j. norweskim. Czytelna forma, przyjemne w słuchaniu nagrania, przystępna cena. Jak najbardziej polecam.”“Program do nauki języka Norweskiego jest programem profesjonalnym, z którym można nauczyć się tego języka.”

****************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/
Pokaż wszystkie (2) ›
 

epartnerzy
 
Audio Kurs Francuski Kurs podstawowy mp3

przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka francuskiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 11 lekcji - ponad 70 minut nagrań - uczących 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, nagłe zdarzenia oraz mini-podręcznik zawierający najważniejsze informacje gramatyczne. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Długość nagrania: 11 lekcji (73 min.) + podręcznik 48 stron

Nie Trać czasu! Słuchaj i ucz się!
epartnerzy.com/(…)francuski_kurs_podstawowy_mp3_p24…

****************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Wszystko co powinieneś wiedzieć o podatkach, kontroli skarbowej i podatkowej, aby nie dać się zaskoczyć urzędnikom, działać zgodnie z prawem, uniknąć negatywnych skutków kontroli...
Wszystkie zmiany obowiązujące w 2009 r.

Do 11 lutego 2009 roku nagradzamy zakupy wybranych eksiążek dotyczących prawa podatkowego!  Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 10%.

Kupon rabatowy obniżający cenę: PT4ZudJ  
Wpisz go w trakcie realizacji zamówienia.

Zapoznaj się z publikacjami i wybierz dla Siebie:
tnij.org/podatkiprom

****************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Arcydzieła Bułhakowa nie trzeba nikomu przedstawiać. Książka borykająca się z cenzurą, pozyskała miliony czytelników, którzy dostrzegają w niej nie tylko dzieło literackie, ale i coś więcej. Mistrz i Małgorzata jest inspiracją dla trzech pokoleń pisarzy, reżyserów, muzyków. Ponadczasowość wyborów bohaterów, fascynacja magią i przewrotnie postawione pytanie o istotę zła sprawiają, że książka ta jest w stanie zauroczyć kolejnych czytelników i skłania do powrotu do lektury osoby, które ją doskonale znają. Książka czytana to doskonała okazja do odświeżenia znajomości dzieła Bułhakowa, odbioru na dotąd nieosiągalnym poziomie, napawania się dynamiką lektury. Niemalże doba czytanej przez Boukołowskiego lektury to przyjemność dla konesera literatury.

Długość nagrania: 1176 min.

Dokładne dane, opis publikacji i darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)mistrz_i_malgorzata_p2928.xml…

Ostatnie komentarze:

“Dobra jakość nagrania, wspaniała dykcja czytającego. Nic dodać więcej nic ując. Literacki smakołyk.”“Od dawna myślałem o przeczytaniu "Mistrza i Małgorzaty", ale wciąż doskwierał brak czasu... Gdy zobaczyłem audiobooka, bez wahania go kupiłem. Po pierwszych odsłuchanych rozdziałach kupiłem już następne książki. To fantastyczne, że można słuchać książki wszędzie : w pracy, w aucie, na spacerze, bez konieczności skupienia uwagi na książce - literkach :). W tym zwariowanym pędzącym świecie to chyba jedyny sposób na obcowanie z literaturą... POLECAM !”"Pomysł i wykonanie bardzo dobre. Gratulacje.
Będę korzystał z innych propozycji."

***************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Jedną z najbardziej przerażających i fascynujących zarazem cech oblicza świata jest jego nieprzewidywalność. Wiosna, pora rodzenia się nowego życia to symboliczny moment, w którym zaczynają się Kamienie na szaniec. Alek, Zośka, Rudy i ich przyjaciele są wówczas młodymi ludźmi, pełnymi aspiracji, rodzącymi się wraz z przyrodą do dorosłości, do nowego życia. Snują plany na przyszłość, marzą. Wiosna przechodzi w lato, a lato w jesień – równie symboliczny czas powolnego umierania. Jesień ich życia zaczyna się we wrześniu 1939 roku.

Długość nagrania: 5h 48min
CZYTA JERZY ZELNIK.
Pełen tekst. Lektura dla gimnazjum.

Szczegółowe informacje, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)kamienie_na_szaniec_p3035.xml…

****************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Czy są takie babcie i takie domy jak w tej powieści? Są. Każdy może taki dom zbudować i nadać mu taką aurę. Naturalnie to rola nas, kobiet: babć, mam, córek i wnuczek - budowanie atmosfery domu - Rodziny. Tak już jest i już! Naśladownictwo - jak najbardziej polecam. W czasach, gdy wszystko idzie Wam ciężko, "pod górkę", kiedy czujecie się niedokołysani, zmęczeni i nostalgiczni - zajrzyjcie nad Rozlewisko. Poczujcie zapach herbaty z cytryną parzonej dla Was przez Gosię, może dostaniecie miskę rosołu i klucz do morelowego pokoju, w którym odpoczniecie...

Opowiecie Waszą historię, albo posłuchacie o tym, co się dzieje nad Rozlewiskiem. Małgorzata ucieka w z Warszawy i układa swoje życie od nowa, na mazurskiej wsi. Odnajduje powoli sens życia i spokój, poznaje... tak, poznaje swoja matkę, z którą rozstała się w dzieciństwie.

Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tej ciekawej opowieści. Przyjemny głos lektorki - Marty Klubowicz, gwarantuje pełne zadowolenie z jego słuchania.

Długość nagrania: 20 godz. 27min

Dokładne dane, opis publikacji i darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)dom_nad_rozlewiskiem_p1454.xml…

****************
Więcej ciekawych publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/