Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 26 lutego 2009

Liczba wpisów: 3

epartnerzy
 
„Zwierciadło” to ekskluzywny magazyn dla nowoczesnych, ale także wrażliwych i myślących kobiet, które szukają w życiu wartości. Jest pismem, które kreuje piękną wizję świata, pomaga znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wyróżnia je unikalna zawartość, nie tylko dzięki wyjątkowym zdjęciom, przestrzennej, nowoczesnej grafice, wysokiemu poziomowi edytorskiemu, ale również dzięki wspaniałym autorom tekstów, takim jak Paulo Coelho.

W marcowym numerze między innymi:
TEMAT MIESIĄCA
- Byłam swoim wrogiem

- Cudowne lata Małgorzaty Foremniak
- Był sobie mężczyzna Mickey Rourke – upiór odrodzony
- Reportaż Zwierciadła - Na zawsze matka
- Program odnowy - Jak praktycznie radzić sobie ze stresem
- Porozmawiajmy o seksie - Kocham, kiedy boli – jak rodzi się w człowieku postawa sadystyczna i masochistyczna
- Zdrowie kobiety - O chorobach kobiecego układu płciowego  
- Pod lupą - O najnowszych odkryciach dotyczących wpływu cukru na skórę

Link do publikacji:
epartnerzy.com/e-prasa/zwierciadlo_p171.xml

************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com
 

epartnerzy
 
„Spóźnieni kochankowie” to książka dedykowana tym, którzy wierzą, że jeszcze coś się zdarzy...


Powieść jest historią dwojga ludzi, którzy spotkawszy się pewnego dnia przez zwykły przypadek, stają się dla siebie częścią życia. Związek, który się między nimi rodzi, okazuje się zaskakujący: niewinny a jednocześnie głęboko erotyczny. "Spóźnieni kochankowie" to opowieść o miłości, która pokonuje wszelkie bariery, o samotności, czułości i potrzebie bliskości. I przypomina nam, że naprawdę ważne jest nie to, co myślą inni, ale to, co my sami czujemy i robimy.

Książka składa się z trzynastu rozdziałów, z których każdy jest zakończony krótkim podsumowaniem wydarzeń narracją niewidomej bohaterki, są to tzw. "Marzenia w mroku". Fabuła osadzona jest w Paryżu pomiędzy kwietniem a listopadem 1975 roku.

Tłumaczenie: Krzysztof Fordoński
Czyta: Mirosław Kowalczyk
Długość nagrania: 13 godz. 3 min.

Link do publikacji:
epartnerzy.com/(…)spoznieni_kochankowie_p9210.xml…

**********
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com
 

epartnerzy
 
Klasa Pani Czajki to osadzona we współczesnych realiach opowieść o paczce gimnazjalistów zmagających się ze szkolną codziennością i problemami okresu dorastania. Trzy lata z życia młodzieży to historie młodzieńczych przyjaźni, rodzących się pasji i szkolnych miłości. Pisana współczesnym stylem, ale z tradycyjnym przesłaniem, przypomina najlepsze książki dla młodzieży starej pisarskiej szkoły Niziurskiego czy Bahdaja, w nienachalny sposób i z dużą dawką humoru przekazującej nieprzemijające wartości, takie jak przyjaźń czy honor. Pierwsze wydanie powieści w wersji drukowanej rozeszło się w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy i znalazło się na liście bestsellerów „Wprost” jako jedyna pozycją dla młodzieży polskiego autora. Książka w wielu szkołach omawiana jest jako lektura uzupełniająca. Wokół strony internetowej autorki  zawiązał się jej fanklub, z ponad 200 tys. odwiedzin miesięcznie. W wielu bibliotekach dla młodzieży książka jest najchętniej wypożyczaną powieścią. Przez nauczycieli oceniania jest jako pozycja, która ma szansę wzbudzić miłość do książek nawet u największych książkowych malkontentów.

Długość nagrania: 11 godz. 25 min.
Czyta: Patrycja Zywert

Z komenatrzy czytelników:

“Może nie będę przynudzać i powiem (a raczej napiszę :)) wprost: TO WCIĄGA!!”“Jest niebanalna, ciekawa. Każdy kto myśli, ze jest to zwykła książka o młodzieży zdziwi się.”“Nigdy nie lubiłam czytać książek. Teraz tak. Ta książka dokonała czegoś niewiarygodnego. Sprawiła, że pokochałam czytać. Chciałam szybko zapoznać się z jej treścią i dowiedzieć się o przygodach Klasy pani Czajki, ale przeszkadzało mi w tym pełne obowiązków gimnazjum. Dlatego czasami o godzinie 24:00 lub 23:00 ukradkiem czytałam. Wiedziałam, że jutro mam na ósmą, lecz książka nie pozwalała mi się oderwać. Raz zaczniecie ją czytać, to nic nie pozwoli Wam się od niej uwolnić.”Link do publikacji:
epartnerzy.com/(…)klasa_pani_czajki_p9128.xml…

*************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com