Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 25 lutego 2009

Liczba wpisów: 2

epartnerzy
 
"Wprost" to jeden z najpopularniejszych,
najbardziej uznanych tygodników opinii.
Felietony na ważne i drażliwe tematy. Trafne komentarze do bieżących wydarzeń. Artykuły cenionych dziennikarzy. "Wprost" kreuje opinię i ujawnia "drugie dno" tego, co dzieje się w polityce i w społeczeństwie, w Polsce i na świecie.

Dziennikarze "Wprost", prezentują najrozmaitsze środowiska o różnorodnych poglądach, dzięki czemu Czytelnik ma gwarancję spojrzenia z różnych perspektyw. Nierzadko formułują odważne i przewrotne opinie na tematy aktualne i ważne dla świadomego społeczeństwa obywatelskiego.

Czytając "Wprost", dowiesz się, co tak na prawdę dzieje się w okół Ciebie. Teraz masz szansę przekonać się o tym na własnej skórze - zamów 3 miesiące prenumeraty z dodatkowym rabatem 15%! To JEDYNE 2,55zł za wydanie!

Realizując zamówienie użyj Kodu rabatowego:

OK2TkG

Obniża on cenę prenumeraty 13 numerów tygodnika WPROST aż o 15%

Kod ważny jest do 26 lutego 2009 r. do godź. 24:00

Sprawdź ofertę promocyjną:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

W Salonie Cyfrowych Publikacji ePartnerzy.com - GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI, a

także gwarancja najniższej ceny ZAPEWNIONA!

===============
Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Czy wiesz jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu? Jak przełamać własną niemoc i niemożność rozpoczęcia i skończenia czegoś, o czym marzysz i co chcesz osiągnąć? Jak skupić się na osiąganiu swoich celów, a nie rozdrabniać się na inne niepotrzebne czynności, które zabierają Ci tylko czas? Jak pozbyć się złych nawyków, które Cię denerwują i przeszkadzają osiągać sukces? Jak rozpoznać i co zrobić, aby wcześniej wykryć drogę porażki i natychmiast z niej zawrócić? W jaki sposób podnosić się po porażkach i co zrobić, aby przeciwności nie demotywowały Cię i nie niszczyły Twojego zapału do działania? Co zrobić, kiedy nie radzisz sobie z życiowymi problemami, jak nie załamywać się i nie wpaść w depresję? Jak rozpoznać, że zaczynasz się wewnętrznie wypalać i niedługo stracisz motywację do działania? W jaki sposób zachowywać się, aby sprawiać wrażenie osoby bardziej pewnej siebie i wartościowej? Jak cieszyć się życiem i nie czuć urazy do innych?
Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w serii poradników "Sukces od Zaraz".

Osiągnij to, co postanowiłeś osiągnąć! Osiągaj SWÓJ SUKCES!

Do 3 marca 2009 roku nagradzamy zakupy wybranych e-publikacji z serii "Sukces od Zaraz!"  Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 15%.

Kupon rabatowy obniżający cenę:
PTLMYjm  
Wpisz go w trakcie realizacji zamówienia.

Zapoznaj się z publikacjami i wybierz dla Siebie:
tnij.org/sukces25

****************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com