Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 17 lutego 2009

Liczba wpisów: 4

epartnerzy
 
Najpopularniejszy dwutygodnik dla mężczyzn teraz w wersji elektronicznej!

Seksowne dzieczyny z Polski i świata, szybkie samochody, nowoczesne gadżety, najzabawniejsze dowcipy erotyczne, egzotyczne podróże. Plus najlepsze seks-sztuczki, które naprawdę działają! Sprawdź porady prof. Starowicza, czy naszą Akademię seksu.

48 stron męskiej rozrywki w najlepszym e-wydaniu.

Zamawiając magazyn "Twój Weekend" oświadczasz jednocześnie, że masz ukończone 18 lat.

Link do publikacji:
epartnerzy.com/e-prasa/twoj_weekend_p256.xml

************
Więcej publikacji pod adresem:
www.epartnerzy.com/
  • awatar gość: "Twój Weekend" nigdy nie był ani najpopularniejszy, ani tym bardziej dla mężczyzn.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

epartnerzy
 
Jak skutecznie osiągać cele i sprawiać, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce!!!

Jak często zdarza Ci się "odłożyć coś na później" i nigdy tego nie wykonać? Jak często wyznaczasz sobie cel, którego nigdy nie realizujesz? Ile razy w życiu będziesz musiał jeszcze tłumaczyć się przed samym sobą i usprawiedliwiać, że mogłeś to zrobić, ale byłeś zbyt zmęczony, zabrakło Ci czasu, motywacji...

CHCESZ TO ZMIENIĆ?

Jeśli nie, to dalej nie czytaj, bo i tak odłożysz to na później...

Jeżeli jednak chcesz coś z tym zrobić - "Ja i Cele", to coś dla Ciebie! Już dziś zacznij uczyć się jak poprawiać swoja efektywność, jak wyznaczać cele i je realizować, co zrobić, żeby już nigdy, przenigdy nie powiedzieć "no tak, powinienem był to zrobić..."

Ta książka audio, nie tylko opisuje, jak to robią najlepsi - znajdziesz w niej praktyczne ćwiczenia, które pomogą Ci zacząć stosować te metody. Już po pierwszym rozdziale poczujesz nagły przypływ energii i pomyślisz "czas wziąć się za siebie!".

To nie jest "tylko" książka audio - to Twój klucz do nowego, pełnego sukcesów i zadowolenia życia. Wybieraj - Teraz, albo Nigdy!

W ofercie dnia książka audio "Ja i cele" za jedyne 25,36 zł.  (tylko 17-19.02.2009 r.)

Sprawdź sam:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml

Po zakończeniu promocji audiobook będzie do kupienia za 31,70 zł:
epartnerzy.com/ksiazki_audio/ja_i_cele_p1480.xml

Poznaj opinie o publikacji:

“Dobra książka. Wasze książki cenię sobie przede wszystkim za bardzo dobrą jakość nagrań i przystępne ceny. Chętnie od czasu do czasu korzystam z tego typu publikacji, z racji mojej niepełnosprawności to jedyna forma kontaktu z literaturą, jaka jest mi dostępna. W tej książce szczególną uwagę zwróciła dykcja lektora, bardzo przyjemnie się tego słucha. każdy może coś zmienić w swoim życiu dlatego warto przeczytać tą książkę. Szczególnie po tą pozycję powinny sięgnąć osoby, które mają słabą motywację aby wprowadzić w życie zamierzone cele.”“Jestem zadowolony z tej pozycji, dobrze zrealizowane nagranie, przyjemnie się go słucha. Przedstawione rzeczy wydają się dość sensowne. Na pewno skorzystam z większości porad tutaj zamieszczonych.”===========
Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Mahabharata – najbardziej obszerny oraz jeden z najstarszych poematów epickich znanych ludzkości, powstały w starożytnych Indiach i zapisany w sanskrycie. Mahabharata liczy sto tysięcy ślok (dwu- i czterowierszy), jest osiem razy dłuższa od Iliady i Odysei razem wziętych.
Epos ten opowiada o współzawodnictwie pomiędzy rodami Pandawów i Kaurawów zakończonym osiemnastodniową, wyniszczającą bitwą na polach Kurukszetry, świętego miejsca pielgrzymek w środkowych Indiach. W szeregach wojsk Pandu poczesne miejsce zajmuje Kryszna, syn królewskiej dynastii Jadu, który widząc zwątpienie i rezygnację swego przyjaciela Ardżuny, tuż przed rozpoczęciem bitwy udziela mu filozoficznego wykładu w formie Bhagawad Gity.
Obejmująca ponad siedemset ślok "Pieśni Pana" (zapisana w części Mahabharaty zwanej Biszma Parwa) wyjaśnia w zwięzły sposób trzy podstawowe nurty jogi: karma (szkołę działania pozbawionego rezultatów karmicznych), dźnana (jogę wiedzy spekulatywnej) oraz bhakti (czyli bezinteresowne oddanie dla Najwyższego).
Uważaną za Piątą Wedę (pańćana weda) Mahabharata ustanawia supremację Kryszny, jako summum bonum całego stworzenia i jednocześnie Najwyższego Osobowego Boga, powtarzając jednocześnie zawarte w literaturze pańćaratra takiej jak sadhana, czy moksza. Ze względu na dogłębność i rozciągłość tematów związanych z kultem Kryszny, Mahabharata uważana jest za "encyklopedię religii i filozofii wisznuizmu". (źródło : Wikipedia)


Link do publikacji: epartnerzy.com/e-ksiazki/mahabharata_p8960.xml

************
Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Poradnik opisuje 150 przypraw - ich substancje biologiczne czynne, właściwości lecznicze, zastosowanie i przechowywanie.
Obszerny wykaz różnych mieszanek ziołowych, mało znane i zapomniane przepisy, informacje o jadalnych chwastach i potrawach z nich sporządzanych to niewątpliwie jeszcze jedna zaleta tej książki.

Link do publikacji:
epartnerzy.com/(…)lecznicze_przyprawy_p8957.xml…

*************
Więcej publikacji pod adresem:
epartnerzy.com/