Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika epartnerzy.com z dnia 12 lutego 2009

Liczba wpisów: 4

epartnerzy
 
Miłość, zdrada, namiętność, miłosne intrygi, sercowe zawirowania, poszukiwanie sensu i stałości w świecie. Dom, rodzina, praca, przyjaźń - Poznaj niezwykłe historie zwykłych ludzi, daj się wciągnąć w pasjonujące historie miłosne. Czytaj e-wydania w nowatorskiej formie na ekranie komputera.

Do 17 lutego 2009 roku nagradzamy zakupy romansów i e-książek obyczajowych  ! Każde zamówienie premiujemy kodem rabatowym o wartości 15%.

Kupon rabatowy obniżający cenę: PTTu64p
Wpisz go w trakcie realizacji zamówienia

Wybierz romanse dla Siebie:
tnij.org/romantykprom


****************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
epartnerzy.com/
 

epartnerzy
 
Polscy przedsiębiorcy, dokonujący za granicą zakupów różnego rodzaju towarów i usług na potrzeby prowadzonej w Polsce działalności gospodarczej, od 2001 r. mają możliwość odzyskania podatku VAT zawartego w cenie poczynionych zakupów. Wielu z nich rezygnuje z tego uprawnienia z powodu skomplikowanych przepisów oraz utrudnionej procedury.

Autorzy poradnika, pragnąc ułatwić poruszanie się w gąszczu przepisów dotyczących zwrotu VAT z zagranicy, omawiają:

- unijne podstawy prawne do ubiegania się o zwrot VAT zapłaconego w danym państwie członkowskim,

- zasady odzyskiwania VAT uiszczonego w Polsce przez podmioty zagraniczne, oraz

- procedurę egzekwowania VAT uregulowanego przez podatników polskich w poszczególnych krajach Unii Europejskiej (w tym Bułgarii i Rumunii, które wstąpiły do Wspólnoty z dniem 1 stycznia 2007 r.) oraz Islandii, Norwegii, Szwajcarii i Liechtensteinie.

Link do publikacji, darmowy fragment:
epartnerzy.com/(…)odzyskaj_vat_zaplacony_za_granica…

*************
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
www.epartnerzy.com/

Alfabetyczny wykaz wszystkich publikacji z zakresu prawa: tnij.org/prawotytuly
 

epartnerzy
 
Książka "Jak dobrać bezbłędnych pracowników" adresowana jest do pracodawców, kadrowców, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi, a także do studentów i wykładowców prawa, zarządzania, socjologii, ekonomii i psychologii.
Opracowanie jest oryginalnym przewodnikiem po minimalizowaniu ryzyka osobowego.
To pierwsza książka na polskim rynku, która w przystępny sposób opisuje zagadnienie ograniczania ryzyka osobowego. Zawiera omówienie wpływu najczęściej wykorzystywanych metod rekrutacji i wstępnej selekcji pracowników na właściwy dobór kadr. Przykłady "z życia" pozwalają zrozumieć skomplikowane konstrukcje prawne nie tylko teoretykom, ale i osobom zajmującym się doborem kadr w praktyce.

Link do publikacji, darmowy fragment: epartnerzy.com/(…)jak_dobrac_bezblednych_pracowniko…

***********
Więcej publikacji znajdziesz pod adresem:
www.epartnerzy.com/

Alfabetyczny wykaz wszystkich publikacji z zakresu prawa: tnij.org/prawotytuly
 

epartnerzy
 
Co Ty właściwie wiesz o "tych sprawach"? Na pewno wszystko? ;) Jeśli nie znasz tych 2 e-książek, to jesteś w błędzie. Przekonaj się jak możesz poprawić doznania swoje i tej drugiej osoby - na pewno nie pożałujesz!

"69 gorących zabaw dla par", to praktyczne vademecum, z którym co wieczór możesz zaskakiwać i eksperymentować.
"Seksualny klucz do kobiecych emocji" to coś, co po prostu każdy facet POWINIEN przeczytać - nie tylko dla WŁASNEJ przyjemności ;)

Pakiet tych 2 e-książek, TYLKO z okazji Walentynek, jest 25% tańszy, niż zwykle. Nie zmarnuj okazji i Zrób to dla własnej satysfakcji! Sprawdź się w ten szczególny wieczór, a potem... potem możecie przecież czytać razem ;)

Pobierz publikacje:
epartnerzy.com/okazja-dnia.xml